Етикет подарунків

Alexandra Matvienko Alexandra MatvienkoJanuary 17, 2021

Як правильно подарувати подарунок і не вдарити в бруд обличчям, давайте вивчимо всі нюанси цієї тонкої справи. Подарунок повинен бути підібраний виходячи з переваг того хто його отримує, наприклад не можна вегетаріанцеві дарувати сертіфікать в м'ясний ресторан.

Вартість

Тут важливо дотримуватися балансу. Не варто змушувати одного бути перед вами в боргу через занадто дорогого презенту. Обов'язково вкладіть листівку, підписану від руки з коротким побажанням. Зі смаком підібраний упаковка розповість про вашу увагу.

Правила передачі подарунка також важливі.

Намагайтеся дарувати подарунки в термін. Не відкладайте на потім. Відкривати подарунки слід відразу. Розгорнувши упаковку, важливо висловити слова подяки. І дорогий подарунок і невеличкий сувенір потрібно приймати однаково. Якщо гість прийшов без подарунка, його потрібно вітати також радо, як і інших гостей. Будьте тактовні і подякуйте за те, що він надав увагу своїм візитом.

А ось у на Сході є свої правила, які, на наш погляд, дуже цікаві і їх можна застосувати і в нашій культурі.

Вручение подарка двумя руками красивый прием, показывающий уважение к человеку. В Китае и Японии принято дарить парные вещи - будь то книги или чайные наборы. Одним из лучших подарков считается чай или чайник. Именно с чайником в дом приходит благоденствие. Особенностью японских обычаев является традиция дарить что-то в ответ.

Надеемся эти советы будут вам полезны. И ваши подарки станут действительно приятными моментами в жизни близких вам людей.