Індійська чайна церемонія

Індійська чайна церемонія

Індійська чайна церемонія - яскравий захід з особливим колоритом. У цій країні релігійні та культурні традиції - одні з найбагатших і найдавніших у всьому світі. На них вплинули звичаї Пакистану і Китаю, які межують з Індією, англійська колонізація. Чайна культура також ввібрала традиції інших країн. Крім того, існує чимало національних субкультур вживання чаю.

Наші досвідчені майстри знають і люблять Індію. Вони проведуть для вас індійську чайну церемонію, яка стане справжньою окрасою вашого заходу. Майстер заварить смачний масала-чай, розповість про цікаві традиції Індії, особливості напою. Ваші гості поринуть в атмосферу затишку і краси, відпочинуть в спокійній дружній обстановці.

Майстер проведе індійську церемонію чаювання

Як проходить індійське чаювання

Індія асоціюється зі блиском золота і дорогоцінних каменів, смаком фруктів і прянощів, квітами, легкими тканинами і дзвоном дзвіночків. Майстер в національному костюмі створить особливу атмосферу, притаманну цій країні, проведе індійську церемонію чаювання.

Ми пропонуємо:

  • кращі колекційні сорти чаю;
  • оформлення чайної зони;
  • послуги досвідченого чайного майстра;
  • пунктуальність, виконання всіх домовленостей;
  • невеликі чайні подарунки для гостей;
  • незабутню атмосферу індійської чайної церемонії.
Майстер проведе індійську церемонію чаювання у Києві

Чайна церемонія в Індії: головні особливості

Чаювання в Індії, в першу чергу, асоціюється з масала чаєм. Цей напій має зігріваючий смаком, дарує бадьорість і гарний настрій. Його шанувальники запевняють, що масала бадьорить не гірше, ніж кава, корисний для здоров'я. Традиційно для його приготування використовується чорний індійський чай, але ряд рецептів передбачає додавання червоних, білих і зелених сортів. Головна відмінна риса напою - додавання великої кількості спецій. Традиційно він готується на молоці, для солодощі додається цукор. Іноді молоко розводиться водою.

Смак чаю масала не схожий ні на які інші напої. Уже після першого ковтка в учасника індійської церемонії по тілу розливається приємне тепло. Східні ноти аромату нікого не залишать байдужим. Індійська чайна церемонія і незвичайний смак дарують заряд енергії, напій має антисептичну, що очищає і імуномодулюючу дію. Поєднання спецій нормалізує кровообіг, метаболізм, артеріальний тиск, роботу шлунково-кишкового тракту, зміцнює стінки судин. У напої зібрано все необхідне, щоб втамувати спрагу і відчуття голоду, весь день зберігати бадьорість і гарний настрій. Індійська чайна церемонія дає можливість відпочити від суєти.

Як замовити індійську чайну церемонію

Хочете доповнити ваш захід індійської чайною церемонією, яка справить враження на гостей? Зв'яжіться з нами по електронній пошті, телефону або в соціальних мережах. Ми узгодимо всі організаційні моменти. Майстер прибуде на місце проведення заходу точно в обумовлений час. Він привезе з собою все необхідне для оформлення чайної зони і проведення церемонії. Він заварить традиційний чай масала, проведе індійську церемонію, розповість гостям про походження напою, традиціях його вживання.