Чайні церемонії

 • Китайська

  Традиційне чаювання в Китаї - це особлива культура і філософія, які зародилися ще в глибоку давнину. Воно передбачає певний стан душі, зосередженість на позитивних емоціях для досягнення умиротворення і гармонії. Атмосфера чаювання відмінно підходить для спокійного спілкування або для зосередження на власних думках і почуттях.

  Детальніше
 • Англійська

  Англійці, як жодна інша нація, шанують ритуали і традиції. Хочете долучитися до культури чаювання в Великобританії? Замовте у нас англійську чайну церемонію. Наші досвідчені майстри проведуть її відповідно за кращими британськими традиціями.

  Детальніше
 • Індійська

  Індійська чайна церемонія - яскравий захід з особливим колоритом. У цій країні релігійні та культурні традиції - одні з найбагатших і найдавніших у всьому світі. На них вплинули звичаї Пакистану і Китаю, які межують з Індією, англійська колонізація. Чайна культура також ввібрала традиції інших країн. Крім того, існує чимало національних субкультур вживання чаю.

  Детальніше

Замовити китайську церемонію
Замовити китайську церемонію
Замовити англійську церемонію
Замовити англійську церемонію
Замовити індійську церемонію
Замовити індійську церемонію

Проведення чайної церемонії в Києві від нашої компанії


Cправжня чайна церемонія - це унікальний світ, в якому насолоджуються лише смаком і ароматом чаю. Це мистецтво зародилося серед буддійських ченців в далекій давнині, традиції збереглися і до нашого часу У кожній деталі церемонії присутні витонченість, естетика та краса. Чайна церемонія – це приємна пауза у швидкому ритмі сучасного життя, можливість відпочити та розслабитися, насолодитися смаком і ароматом елітних сортів чаю, відчути гармонію з собою та навколишнім світом.

Ми проводимо чайні церемонії відповідно до специфіки заходу замовника. Наші майстри створюють унікальний чайний простір, який справить незабутнє враження на ваших гостей. Найкраща чайна церемонія в Києві стане прикрасою свята з приводу дня народження, корпоративного заходу або будь-якої іншої події. Майстерність фахівців перетворить чаювання на свято насолоди смаком, наповнене глибоким змістом.

Проведення чайної церемонії в Києві від нашої компанії

Ми проведемо чаювання для невеликої кількості гостей, допоможемо їм глибоко зануритися у світ чаю, дізнатися його секрети або організуємо в Києві масштабний захід для кількох десятків людей. Наші майстри – справжні шанувальники чаю, які знають про нього все. Вони навчать гостей правильно відчувати смак і аромат напою, поділяться рецептами приготування та цікавими фактами про нього. У кожного нашого майстра досвід проведення чайних церемоній понад 5 років.

Чайна церемонія може бути самостійною подією або частиною вашого святкового заходу. Її організація включає попереднє узгодження всіх питань (місця в Києві та часу проведення, виду чайної церемонії, сортів чаю та інше), оформлення чайної зони, спеціальний посуд, розповідь про культуру та етикеті чаювання. Ми все підготуємо заздалегідь, майстер запросить гостей пройти в спеціально декоровану чайну зону, де буде проводитися чаювання. Ми готові організувати чаювання в Києві на дівич-вечорі, весіллі, корпоративному заході.

Види традиційних церемоній:

 • Китайська. У цій країні чай – це не просто напій, а особливий спосіб життя, наповнений глибоким змістом. Існує 4 види китайських чайних церемоній (ГУН-Фу-ЧА для урочистих випадків, чаювання для гостей, сімейне та індивідуальне). Кожен ритуал передбачає спеціальний посуд та особливий вид напою. Приготування напою складається з декількох етапів, щоб повністю розкрити смак і аромат чайного листа.
 • Англійська. Традиції англійського чаювання майже не змінилися з моменту їх виникнення. Вони включають особливим чином сервірований стіл, закуски до чаю.
 • Індійська. Головна особливість чаювання - чай масала, в який додаються молоко та спеції. Філософія чаювання полягає в накопиченні енергії, поліпшення якості життя.
 • Японська. В основі філософії - гармонія з природою, спокій, чистота помислів, вираз поваги до людей навколо. Сорти діляться на ранкові, денні та вечірні.

Для великих заходів ми організуємо подачу в сучасному форматі «чайний бар», цікаві майстер-класи. Після чаювання ми вручимо вашим гостям невеликі чайні подарунки, які допоможуть зберегти приємні спогади про захід на довгий час.

Чайна церемонія в Києві: як купити

Щоб замовити чайну церемонію в Києві, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом (телефоном, електронною поштою або через повідомлення на сторінці в одній із соціальних мереж). Наші співробітники розкажуть, скільки коштує проведення церемонії, дадуть відповіді на інші питання, узгодять організаційні моменти. Ціна розраховується в індивідуальному порядку в залежності від виду чайної церемонії, її тривалості, обраних сортів чаю, кількості гостей. Також вартість церемонії в Києві змінюється в залежності від вибору подарунків для гостей. Вибрати та замовити чайну церемонію