Чайні церемонії

 • Китайська

  Традиційне чаювання в Китаї - це особлива культура і філософія, які зародилися ще в глибоку давнину. Воно передбачає певний стан душі, зосередженість на позитивних емоціях для досягнення умиротворення і гармонії. Атмосфера чаювання відмінно підходить для спокійного спілкування або для зосередження на власних думках і почуттях.

  Детальніше
 • Англійська

  Англійці, як жодна інша нація, шанують ритуали і традиції. Хочете долучитися до культури чаювання в Великобританії? Замовте у нас англійську чайну церемонію. Наші досвідчені майстри проведуть її відповідно за кращими британськими традиціями.

  Детальніше
 • Індійська

  Індійська чайна церемонія - яскравий захід з особливим колоритом. У цій країні релігійні та культурні традиції - одні з найбагатших і найдавніших у всьому світі. На них вплинули звичаї Пакистану і Китаю, які межують з Індією, англійська колонізація. Чайна культура також ввібрала традиції інших країн. Крім того, існує чимало національних субкультур вживання чаю.

  Детальніше

Cправжня чайна церемонія - це унікальний світ, в якому в повній мірі насолоджуються смаком і ароматом чаю. Це мистецтво зародилося в середовищі буддійських ченців в далекій давнині, традиції збереглися і до нашого часу У кожній деталі церемонії присутні  витонченість, естетика і краса. Чайна церемонія – це можливість зробити паузу в швидкому ритмі сучасного життя, щоб відпочити і розслабитися, насолодитися смаком і ароматом елітних сортів чаю, відчути гармонію з собою і з оточуючим світом.

Ми пропонуємо проведення чайної церемонії в повній відповідності зі специфікою заходи замовника. Наші майстри створять унікальне чайне простір, яке справить незабутнє враження на ваших гостей. Краща чайна церемонія в Києві стане прикрасою свята з приводу дня народження, корпоративного заходу або будь-якого іншого події. Майстерність наших фахівців перетворить чаювання в свято насолоди смаком, наповнений глибоким змістом.

Проведення чайної церемонії в Києві від нашої компанії

Ми проведемо чаювання для невеликої кількості гостей, допоможемо їм глибоко зануритися в світ чаю, дізнатися його секрети або організуємо в Києві масштабний захід для кількох десятків людей. Наші майстри - справжні шанувальники чаю, які знають про нього все. Вони навчать гостей правильно відчувати смак і аромат чаю, поділяться рецептами приготування, розкажуть цікаві факти про нього. У кожного нашого майстра досвід проведення чайних церемоній становить не менше 5 років.

Чайна церемонія може бути самостійним подією або частиною вашого захода. її організація включає попереднє узгодження всіх питань (місця в Києві і часу проведення, Виду чайної церемонії, сортів чаю та інше), оформлення чайної зони, спеціальний посуд, розповідь про культуру і етикеті чаю. Ми все підготуємо в вашому приміщенні заздалегідь, в обумовлений час майстер запросить гостей пройти в спеціально декоровану чайну зону, де буде проводитися чаювання. Ми пропонуємо провести чаювання в Києві на девичнике, ювілеї, корпоративному заході.

Види традиційних церемоній:

 • Китайська. У цій країні чай - це не напій, а особливий спосіб життя, наповнений глибоким змістом. Існує 4 види китайських чайних церемоній (ГУН-Фу-ЧА для урочистих випадків, чаювання для гостей, сімейне та індивідуальне). Кожен ритуал передбачає спеціальний посуд і особливий вид напою. Приготування напою складається з декількох етапів, щоб повністю розкрити смак і аромат чайного листа.
 • Англійська. Традиції англійського чаювання майже не змінилися з моменту їх появи. Вони включають особливим чином сервірований стіл, закуски до чаю.
 • Індійська. Головна особливість чаювання - чай масала, в який додається молоко і спеції. Філософія чаювання полягає в накопиченні енергії, поліпшення якості життя.
 • Японська. В основі філософії - гармонія з природою, спокій, чистота помислів, вираз поваги до оточуючих. Сорти діляться на ранкові, денні і вечірні.

Для великих заходів ми пропонуємо подачу в сучасному форматі «чайний бар», цікаві майстер-класи. Після чаювання ми пропонуємо вручити вашим гостям невеликі чайні подарунки, які допоможуть зберегти приємні спогади про захід на довгий час.

Чайна церемонія в Києві: як замовити

Щоб замовити виїзну чайну церемонію в Києві, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом (по телефону, електронній пошті або залиште повідомлення на сторінці в одній із соціальних мереж). Наші співробітники розкажуть, скільки коштує проведення церемонії, дадуть відповідь на інші питання, узгодять організаційні моменти. Ціна розраховується в індивідуальному порядку в залежності від виду чайної церемонії, її тривалості, обраних сортів чаю, кількості гостей. Також вартість змінюється в залежності від вибору подарунків для гостей.