Англійська чайна церемонія

Англійська чайна церемонія

Англійці, як жодна інша нація, шанують ритуали і традиції. Культура чаювання в цій країні має майже таку ж роль, як в Японії кодекс самурая, і є невід'ємною частиною життя кожного англійця.

Хочете долучитися до культури чаювання в Великобританії? Замовте у нас англійську чайну церемонію. Наші досвідчені майстри проведуть її відповідно до кращих британськими традиціями. Таке чаювання в англійському стилі стане справжньою окрасою будь-якого заходу, додасть йому респектабельності і особливого шарму, залишить у гостей незабутні враження.

Англійська чайна церемонія в Києві: особливості проведення

Китайський чай відомий в Англії давно. Він служив натхненням для англійських царствених осіб, які присвячували напою вірші і праці в прозі. Чаювання швидко стало частиною розпорядку дня, допомагає чітко організувати і розпланувати час. Середньостатистичний британець щодня випиває не менше 6 чашок підбадьорливого ароматного напою.

Під час англійської чайної церемонії стіл традиційно накривають однотонної скатертиною (як правило, білої або синьої), доповнюють тканинними серветками. Стіл прикрашають вазою з квітами. Для сервіровки використовують тільки порцеляновий посуд білого або білого з синім кольору. Англійською столі обов'язково присутній молочник, ситечко на підставці, цукорниця, графин з гарячою водою. Чайничок з чаєм накривають спеціальним чохлом. Для кожного учасника англійського чаювання на стіл ставиться чайна пара, десертна ложка, ніж і вилка.

Як ми проводимо англійську чайну церемонію

Учасникам церемонії пропонують на вибір кілька сортів чаю. В Англії популярні унікальні чайні суміші, які становлять самі господині. Неодмінні атрибути справжнього англійського чаю - це бергамот і молоко. На стіл обов'язково подають різні закуски (наприклад, вафлі, Сконе), які підкреслюють вишуканий смак напою. Урочистість церемонії додають пісочний годинник, за допомогою яких контролюють час настоювання напою.

Наша компанія пропонує провести англійську чайну церемонію в Києві відповідно до традицій Туманного Альбіону.

Ми гарантуємо:

  • своєчасне прибуття майстра за вказаною адресою;
  • оформлення чайної зони з використанням традиційної посуду;
  • колекційні сорти чаю;
  • незабутню атмосферу чайної церемонії.

Майстер розповість про традиції і цікавих фактах, заварить смачний чай. Ми проводимо невеликі камерні церемонії і масштабні заходи з кількома десятками гостей.

Англійська чайна церемонія в Києві на виїзді

Англійська чайна церемонія в Києві на виїзді: як замовити <

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом (по електронній пошті, в соціальних мережах або по телефону) для узгодження дати, часу і місця проведення церемонії, сортів чаю та інших питань. Щоб ваш захід запам'яталося надовго, ми пропонуємо придбати для гостей невеликі чайні подарунки.