Англійська чайна церемонія

Англійська чайна церемонія

Англійці, як жодна інша нація, шанують ритуали і традиції. Культура чаювання в цій країні має майже таку ж роль, як в Японії кодекс самурая, і є важливою частиною життя кожного англійця.

Хочете долучитися до культури чаювання в Великобританії? Замовляйте у нас англійську чайну церемонію. Наші досвідчені майстри проведуть її відповідно до найкращих британських традицій. Таке чаювання в англійському стилі стане справжньою окрасою будь-якого заходу, додасть йому респектабельності та особливого шарму, залишить у гостей незабутні враження.

Англійська чайна церемонія в Києві: особливості проведення

Китайський чай відомий в Англії давно. Він слугував натхненням для представників англійського вищого світу, які присвячували напою вірші та прозу. Чаювання швидко стало частиною розпорядку дня, що допомагає чітко організувати та розпланувати час. Середньостатистичний британець щодня випиває щонайменше 6 чашок підбадьорливого ароматного напою.

Під час англійської чайної церемонії стіл традиційно накривають однотонною скатертиною (як правило, білою або синьою), доповнюють тканинними серветками. Стіл прикрашають вазою з квітами. Для сервування використовують тільки порцеляновий посуд білого або білого з синім кольору. На столі обов'язково присутній молочник, ситечко на підставці, цукорниця, графин із гарячою водою. Чайничок з чаєм накривають спеціальним чохлом. Для кожного учасника англійського чаювання на стіл ставиться чайна пара, десертна ложка, ніж і вилка.

Як ми проводимо англійську чайну церемонію

Учасникам церемонії пропонують на вибір кілька сортів чаю. В Англії популярні унікальні чайні суміші, які роблять самі господарі дому. Неодмінні атрибути справжнього англійського чаю – це бергамот і молоко. На стіл обов'язково подають різні закуски (наприклад, вафлі, скони), які підкреслюють вишуканий смак напою. Урочистості церемонії додає пісочний годинник, за допомогою якого контролюють час настоювання напою.

Наша компанія проводить англійську чайну церемонію в Києві відповідно до традицій Туманного Альбіону. Майстер розповість про традиції та цікаві факти, заварить смачний чай. Проводимо невеликі камерні церемонії та масштабні заходи з кількома десятками гостей. Щоб ваш захід запам'ятався надовго, ми пропонуємо придбати для гостей невеликі чайні подарунки.

Ми гарантуємо:

  • своєчасне прибуття майстра за вказаною адресою;
  • оформлення чайної зони з використанням традиційної посуду;
  • колекційні сорти чаю;
  • незабутню атмосферу чайної церемонії.
Англійська чайна церемонія в Києві на виїзді

Англійська чайна церемонія в Києві на виїзді: як замовити

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом для узгодження дати, часу та місця проведення церемонії, сортів чаю та інших питань.