Китайська чайна церемонія

Китайська чайна церемонія в Києві

Традиційне чаювання в Китаї - це особлива культура і філософія, які зародилися ще в глибоку давнину. Воно передбачає певний стан душі, зосередженість на позитивних емоціях для досягнення умиротворення і гармонії. Атмосфера чаювання відмінно підходить для спокійного спілкування або для зосередження на власних думках і почуттях.

Ми пропонуємо проведення виїзної китайської чайної церемонії в Києві. Досвідчений майстер підготує спеціальну зону, заварить смачний чай, розповість про історію та традиції, які дають можливість повною мірою відчути чудовий смак і аромат напою. Саме його майстерність задає тон всьому заходу.

Китайська чайна церемонія

Як проходить китайська чайна церемонія в Києві

Проведення китайської чайної церемонії покладається на майстра. Він попередньо підготує чайну зону, красиво розставить спеціальний посуд. Для заварювання використовуються кращі сорти улуна. Для цього напою збирають тільки молоде листя і нирки на плантаціях, які знаходяться в гірській місцевості. У напої допустимі тільки натуральні ароматизатори (женьшень, пелюстки троянд). Бажані види чаю слід вибирати і замовляти на етапі планування заходу.

Чайна церемонія

Перший етап називають знайомством з чаєм. Китайська церемонія чаювання в Києві починається з того, що коробочка з сухим листям передається між гостями, щоб кожен вдихнув аромат.

Чайні речі перед приготуванням напою прогрівають окропом. Перша заливка не використовується, вона необхідна, щоб видалити з чайного листа пил. Другу і наступні порції розливають в спеціальний посуд і передають учасникам чаювання.

Майстер навчить гостей всім тонкощам традиційного етикету, розповість цікаві факти про нього, розкриє секрети заварювання чаю. Кожен учасник буде відкривати для себе унікальний смак і аромат напою. Організація китайської чайної церемонії в Києві включає все необхідне, щоб гості отримали від неї максимум задоволення.

Як замовити в Києві китайську чайну церемонію

Щоб замовити китайську чайну церемонію в Києві, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом (по електронній пошті, телефону, в соціальних мережах). Ми обговоримо всі питання, домовимося про час приїзду чайного майстра. Ми пропонуємо купити китайську чайну церемонію на невелику кількість гостей або масштабний захід з декількома десятками (до 100) учасників. Звертайтеся до нас, щоб купити церемонію китайського чаювання.