Китайська чайна церемонія

Китайська чайна церемонія в Києві

Традиційне чаювання в Китаї – це особлива культура і філософія, які зародилися ще в глибоку давнину. Воно передбачає певний стан душі, зосередженість на позитивних емоціях для досягнення умиротворення і гармонії. Атмосфера чаювання підходить для спокійного спілкування або для зосередження на власних думках і почуттях.

Ми проводимо виїзні китайські чайні церемонії в Києві: досвідчений майстер підготує спеціальну зону, заварить смачний чай, розповість про історію та традиції, які допомагають відчути чудовий смак і аромат напою. Саме його майстерність організатора задає тон всьому заходу.

Китайська чайна церемонія

Як проходить китайська чайна церемонія в Києві

Проведення китайської чайної церемонії покладається на майстра. Він заздалегідь підготує чайну зону, красиво розставить спеціальний посуд. Для заварювання використовуються найкращі сорти улуна, для якого збирають тільки молодий лист на плантаціях в гірській місцевості. У напої припустимі тільки натуральні ароматизатори (женьшень, пелюстки троянд). Бажані види чаю слід обирати та замовляти на етапі планування заходу.

Чайна церемонія

Перший етап називають знайомством з чаєм. Китайська церемонія чаювання в Києві починається з того, що коробочка з сухим листям передається між гостями, щоб кожен вдихнув аромат.

Чайний посуд перед приготуванням напою прогрівають окропом. Перша заливка не використовується, вона необхідна, щоб видалити з чайного листа пил. Другу та наступні порції розливають у спеціальний посуд і передають учасникам чаювання.

Майстер навчить гостей всім тонкощам традиційного етикету, розповість цікаві факти про нього, розкриє секрети заварювання чаю. Кожен учасник буде відкривати для себе унікальний смак і аромат напою. Організація китайської чайної церемонії в Києві включає все необхідне, щоб гості отримали від неї максимум задоволення.

Як замовити в Києві китайську чайну церемонію

Щоб замовити китайську чайну церемонію в Києві, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом (електронною поштою, телефоном, через соціальні мережі). Ми обговоримо всі питання, домовимося про час приїзду чайного майстра. 

В нашій компанії ви можете купити китайську чайну церемонію на невелику кількість гостей або масштабний захід з декількома десятками (до 100) учасників. Звертайтеся до нас, щоб купити церемонію китайського чаювання за старовинними правилами.